Jesteśmy najlepiej ocenianym biurem rachunkowym w Polsce.

Wiedzę i doświadczenie łączymy z pozytywnym nastawieniem do innych ludzi. Dzięki temu budujemy trwałe i stabilne relacje z naszymi Klientami. Recenzje naszych działań są dostępne między innymi:

Narzędzia internetowe - stały dostęp do dokumentów

Narzędzia internetowe - stały dostęp do dokumentów

Biuro księgowe Taxeo udostępnia narzędzia online bez dodatkowych opłat. W ramach współpracy z nami otrzymasz dostęp do:

  • platformy lub aplikacji mobilnej do wystawiania faktur,
  • serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej do przesyłania dokumentacji.

W ramach tych narzędzi uzyskasz stały dostęp do faktur, umów, a także wyników Twojej firmy. Widoczne będą koszty, przychody oraz płatności związane z Twoją firmą.

Porady księgowe bez ograniczeń.

Porady księgowe bez ograniczeń.

Wsparcie księgowe stanowi jeden z najważniejszych elementów współpracy pomiędzy biurem rachunkowym a Klientem. W Taxeo nie limitujemy konsultacji, jakie chcesz przeprowadzić z księgową. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.
Natychmiastowy, bezproblemowy kontakt.

Natychmiastowy, bezproblemowy kontakt.

Odpowiadamy na wszystkie wiadomości w jak najkrótszym czasie. Do znakomitej większości wiadomości e-mail udzielamy odpowiedzi w ciągu kilku godzin. Dostępni jesteśmy także za pomocą innych środków komunikacji:

  • osobiście w naszym biurze,
  • telefonicznie,
  • e-mailowo,
  • poprzez czat.

System czatu dostępny jest 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Stabilność i gwarancja.

Stabilność i gwarancja.

Cały zespół księgowy posiada wykształcenie wyższe kierunkowe oraz odbywa szkolenia i kursy zewnętrzne. Uczestniczymy także w stowarzyszeniu księgowych w Polsce, a każda nasza czynność objęta jest ubezpieczeniem OC.
Księgowość to nasza pasja!

Księgowość to nasza pasja!

Biuro rachunkowe Taxeo to mieszkanka ambitnych, energicznych, a przede wszystkim wykształconych księgowych świadczących kompleksowe usługi księgowe. Nasza wspólna myśl połączyła się w jednym projekcie - biur rachunkowych dostępnych dla Klientów w Warszawie oraz Krakowie. Dzięki sukcesowi i pozytywnemu odebraniu naszych działań przez mieszkańców Krakowa możemy zaoferować nasze usługi także w Warszawie. Dobra energia daje nam siłe do działania i dalszego rozwoju nie tylko naszego podmiotu, ale przede wszystkim firm naszych Klientów - między innymi przez oferowaną optymalizację i działania wspierające prowadzenie działalności. Wciąż jesteśmy otwarci na nowe ścieżki, innowacyjność i rozwój. Niekonwencjonalne pomysły, połączone ze stabilnością i wiedzą, to jest to, co nas cechuje.